جمعه 16 خرداد 1399 12 شوال 1441 5 ژوئن 2020
تاریخ : شنبه 13 ارديبهشت 1399
کد 219

همزمان با فرارسیدن روز جهانی کارگر

پیام تبریک فرماندار هشترود به مناسبت روز جهانی کارگر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، امین امینیان به مناسبت فرا رسیدن روزجهانی کارگر پیامی صادر کرد


🔷توسعه و پیشرفت روزافزون و شکوفایی ایران اسلامی مدیون زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه کارگران نوآور و خلاق این مرز و بوم است و بی‌شک توفیقات حاصل شده در عرصه‌های علمی، اقتصادی و صنعتی کشور نتیجه مجاهدت‌های این قشر از جامعه و همه ارکان حاکمیت است.

🔷جامعه بزرگ کارگری با اراده ای پولادین همواره و در سخت ترین شرایط در اعتلای نام ایران بر بلندای قله های افتخار و عزت گام برداشته و عاشقانه تلاش می کنند.

🔷کارگران پرچم داران عرصه خود کفایی و سفیران رشد و توسعه اقتصادی ایران اسلامی هستند که در تعیین کیفیت زندگی و تقویت بنیان های اقتصادی جامعه نقش اساسی ایفا می کنند و بدون شک خود کفایی، استقلال و توسعه و آبادانی میهن عزیزمان بدون صحنه گردانی کارگران امکان پذیر نخواهد بود.

🔷روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی برای تکريم و نكوداشت مقام رفيع كار و مجاهدت و قدرداني شايسته از خدمات صادقانه و بي دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي است.

🔷اينجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادي كشور، فرا رسيدن هفته  كار و كارگر و روز جهاني كارگر را به جامعه كارگري زحمتكش شهرستان هشترود تبريك گفته و با آرزوي توفيق و سربلندي همه اين عزيزان، اميدوارم در سال «جهش توليد» ، با حركت جهاد گونه اين قشر عظيم و با خلاقيت و نوآوري، شاهد پيشرفت روزافزون ايران سرافراز اسلامي و شهرستان باشيم.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 13 ارديبهشت 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی هشترود