سه شنبه 25 تير 1398 12 ذو القعدة 1440 16 ژوئیه 2019
تاریخ : دوشنبه 17 دي 1397
کد 32

معاون فرماندار هشترود:

اولویت مسافر بری باید باتاکسی های مسافر بری بین شهری (دولتی)باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، معاون فرماندار هشتروددر جلسه ستاد ساماندهی ماشین های مسافربری که در فرمانداری هشترود برگزار شد گفت: ماشین های مسافربری شخصی برون شهری باید از ماشین های دولتی جدا شده و اولویت مسافر بری باید با مسافر کش های دولتی باشد.
 اکبر انبار ته در جلسه ستاد ساماندهی ماشین های مسافربری رسیدگی به مشکلات رانندگان و مسافران افزود: در شهرستان هشترود 19 دستگاه ماشین مسافر کش  بین شهری  موجود است و باید اولویت مسافرت های برون شهری با این ماشین ها باشد.
وی افزود: ایجاد میدان ادر ورودی شهر از طرف خورجستان الزامی است و باید هر چه زودتر اقدام گردد.
شهردار هشترود نیز در این جلسه اظهار داشت: با تصمیماتی که شهرداری هشترود برای ساماندهی ترمینال و ماشین های مسافربری بین راهی اتخاذ کرده اکثر مشکلات حل شده و مشکل ماشین های برون شهری هم با همکاری اداره راه قابل حل است.
سلمان محمدی یاد آور شد: همه ماشین های مسافر کش باید در ترمستاد ساماندهی ماشین های مسافربری ینال اقدام به سوار کردن مسافر کنند و این کار همت مسافران،مسافر بران و اداره راه را می طلبد چرا که،همه امکاناتی که باید فراهم می شد در ترمینال شهرداری هشترود برقرار است.
وی ادامه داد: شهرداری هشترود در نظر دارد یک میدان جدید در ورودی شهر از طرف خورجستان ایجاد کند اما به خاطر مشکلاتی که بعضی ادارات متوجه شهرداری کرده اند ایجاد این میدان هنوز در حد مطالعه باقی مانده است.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 دي 1397
  • توسط مدیر سایت فرمانداری هشترود