سه شنبه 25 تير 1398 12 ذو القعدة 1440 16 ژوئیه 2019
تاریخ : شنبه 22 دي 1397
کد 36

همزمان باسالروز ولادت حضرت زینب کبری و روز پرستار

‍ ‍ ✅پیام تبریک مهندس امینیان بمناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

همزمان با فرا رسیدن ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) وروز پرستار مهندس امین امینیان فرماندار هشترود این روز فرخنده رابه قشر زحمتکش پرستاری تبریک وتهنیت گفت

💢به نام خداوند بخشنده مهربان
✍ روز پرستار در واقع روز میلاد با سعادت اسوه صبر و پایداری، حضرت زینب (س) است، بانویی که شاید هدف از خلقت او در این جهان، آموزش ایثار و فداکاری به تمامی مردان و زنان بوده است.
و چه بسیار نیکوست که روز تولد حضرت زینب کبری(س) را به نام این فرشته‌های زمینی نام گذارده‌اند. از خدا می خواهیم این فرشته‌های بدون بالِ روی زمین را حفظ کند و به آن‌ها توان بدهد تا به بهترین نحو ممکن وظیفه‌ی آسمانی خود را که خدمت به خلق می‌باشد را انجام دهند و قله‌های اخلاق نیکو را فتح کنند
✍صبر، تحمل، ایثار و ازخودگذشتگی از خصایص بزرگ انسانی است که نصیب هر شخصی نمی‌شود و باید سختی‌ها کشید تا به این درجات رسید.
پرستاران فرشته‌هایی هستند که با سختی‌ها و مرارت‌هایی که کشیده و تحمل کرده اند قله‌های بلند صفت های مذکور را در نوردیده و بر بلندای آن‌ها ایستاده‌اند.
✍پرستاری، واژه ای آشناست که ناخودآگاه هر شنونده ای را به یاد یاری رسانی در لحظات سختی و ناراحتی می اندازد، انسان های بی ادعایی که به معنای واقعی کلمه، خالصانه کار می کنند و تمام تلاش خود را معطوف می سازند تا بیماران، دوران نقاهت خود را به آرامی سپری کنند.
✍بدون تردید جامعه پرستاری با مشکلات فراوان معیشتی، استخدامی و آموزشی دست و پنجه نرم می کند اما توجه مردم و مسئولان به این مسائل، پرستاران را از نظر روحی تقویت می کند تا بهتر بتوانند به شغل مقدّس خود بپردازند.
✍اینجانب این روز را به پرستاران زحمتکش شهرستان هشترود تبریک عرض می نمایم و امید دارم با رفع مشکلات این قشر ایثارگر بتوانیم زمینه ای فراهم سازیم تا آنان در کمال آرامش و بی هیچ دغدغه ای به انجام وظیفه خطیر خود که کمتر از طبابت نیست و گاهی از آن نیز حساس تر است، بپردازند.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 دي 1397
  • توسط مدیر سایت فرمانداری هشترود