سه شنبه 25 تير 1398 12 ذو القعدة 1440 16 ژوئیه 2019
تاریخ : چهارشنبه 7 فروردين 1398
کد 92

پیام تبریک

🌷پیام تبریک مهندس امینیان بمناسبت فرا رسیدن سال ۱۳۹۸🌷

مهندس امین امینیان فرماندارشهرستان هشترود به مناسبت آغاز سال جدید (عیدنوروز)‌ پیام تبریک داد

🌸به نام خداوند جان و خرد/ کزین برتر اندیشه بر نگذرد

🌼انتخاب نوروز به عنوان آغاز سال جدید علاوه بر اینکه بر محاسبات دقیق علمی و ریاضی استوار است، نشانه روح زیباطلب، اعتدال جو و خوب ایرانی است. بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند. نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است كه واژه هایی چون صله ارحام، تفكر، نوآوری، سر زندگی، پاكی ، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینكه در اسرار آفرینش تامل و تعمق كنیم.
🌺 سال ۹۷ که مزین به شعار مقام معظم رهبری مبنی بر "حمایت از کالای ایرانی" بود رو به پایان است. سالی با خوبی ها و تلخی ها ، آنچه بود برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد، برگی دیگر از درخت زمان بر زمین افتاد و بهاری نو در شرف آغاز است.سالی که مشحون از حوادث و رویدادهای تلخ و شیرین بود .
🌸در این سال برنامه های توسعه همه جانبه و پایدار شهرستان با تلاش و همت مضاعف همه مسئولین و مردم در زمینه فراهم نمودن و تامین زندگی سعادت مند و در خور شان مردم هشترود به رغم همه مشکلات و محدودیت های دولت که بر هیچ ناظر منصفی پوشیده نیست بجد پیگیری شد، گرچه موانع و دشواری های پیش رو کم نبوده لکن امیدواریم سال جدید سال گشایش‌های اقتصادی بوده و بهبود وضع معیشت و رفاه مردم را به همراه داشته باشد و روح امید وسرزندگی در کالبد این شهرستان دمیده شود .
🌹اینک در آستانه سال نو بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه شهروندان گرامی برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم. امروز آرمان اصلی ما احیای جایگاه فرهنگی ، تاریخی و تمدنی هشترود با بهره گیری از همه ظرفیتها و سرمایه های طبیعی و انسانی اش است، از همین جا دست یاری را بسوی همگان دراز می کنم و امیدوارم مصمم تر از قبل بر بلندای این سرزمین گام برداریم و از طرفی با عنایت به اینکه نوروز موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به شهرستانی آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.
این نکته را تاکید می نمایم که برای رسیدن به تحولات بزرگ همدلی مسئولان ، همراهی مردم و تشکل های مردم نهاد و اصحاب رسانه ، استفاده از نظرات و راهکارهای نخبگان ، جامعه فرهیخته ودانشگاهی و ظرفیت بسیار بالای هشترودی های خارج شهرستان امری ضروری است

🌷اينجانب آغاز سال نو را که جلوه اي از حكمت و رحمت بي مثال و قدرت بي بديل خداوند متعال است و با ولادت با سعادت امام علی (ع) مقارن شده است  محضر همه شما مردم فهیم؛ دلسوز و وفادار شهرستان هشترود تبریک عرض نموده و امیدوارم سال نو، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و احسن حال برای همگان باشد.

            
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 7 فروردين 1398
  • توسط مدیر سایت فرمانداری هشترود